KAPELYNaše kapela vznikla v bytě dvou zakládajících členů (Petr D., Martin H.) někdy v roce 2012. Kapela prošla tradiční genezí, při které jsme nejdříve hráli písně převzaté od známých interpretů. Inspiroval nás Čechomor, J. Nohavica, Johnny Cash a mnoho dalších. Po čase ale zesílila touha po vlastní tvorbě a za rok došlo i na realizaci. Od roku 2014 na vystoupeních hrajeme pouze vlastní tvorbu.
Kapelou prošla řada členů. S basákem Karlem Prücknerem jsme odehráli první vystoupení v Ústí nad Labem, v té době ovšem pod jménem Božská Hudbitchka. Dále se přidala zpěvačka Ivanka Zahradníčková a v sestavě PD+MH+KP+IZ jsme odehráli vystoupení v Merendě. Kája s Ivankou Harfa Band opustili a postupně jsme získali další členy, Martina Febera a Milana Grena. Sestava se takto ustálila a naplno se pustila do autorské tvorby. Naším kapitálním úlovkem je Terezka Šímová, která prudce navýšila index krásy kapely. Kromě působené svoji krásou zaplnila prázdná místa ve frekvenčním spektru zpěvem, hrou na akordeon a na violu. Naše poslední umělecká akvizice je cajonista Jakub, který vytvořil rytmickou sekci a jsme tím pádem kompletní.
web:
http://harfaband.cz
facebook:
Harfa band
bandzone.cz:
Harfa band
Kapela NJP vznikla v září roku 2014, jako seskupení hudebníků pro jedinou společenskou akci. Odtud název Na jedno použití (NJP). Vzhledem k úspěchu tohoto vystoupení jsme se rozhodli ve svém působení pokračovat a název si již ponechat. Naším cílem je zachovat si původní energii, být kapelou pro radost jak sobě, tak hlavně pro publikum. Vedle známých hitů se snažíme upravit a oprášit neprávem zapomenuté skladby.

Postupně program rozšiřujeme o vlastní tvorbu, skladba Zdává se mi vzdává se stala vlajkovou lodí našich koncertů.
web:
http://najednopouziti.cz
facebook:
NJP
bandzone.cz:
NJP